دستکش های یکبار مصرف انواع مختلفی دارد که شرکت های گوناگونی آنان را تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند. این نوع از دستکش ها را شرکت های تولیدی در جنس های متفاوتی عرضه می دارند. از دستکش های یک بار مصرف در کارهای مختلفی استفاده می شود. از این محصول در بیمارستان ها، رستوران ها، فروشگاه ها و صنایع مختلف کار می گیرند.

عرضه لوازم مصرفی ایرانی با کیفیت عالی و بی نظیر از سوی شرکت های مطرح انجا می شود. این شرکت ها در شهرهای گوناگونی فعال هستند و در انواع متنوعی دستکش یکبار مصرف را هم تولید می کنند.

یکی از برندهای معروف در این زمینه، شیک است. دستکش یکبار مصرف شیک در بسته بندی های متفاوتی به بازار عرضه می شود که هر کدام از آنان دارای قیمت های خود می باشند. می توان برای تهیه این مدل از دستکش، به سوپر مارکت های محل هم مراجعه نمود و این برند را خریداری کرد. علاوه بر این در این سایت انواع الکل صنعتی در داروخانه نیز موجود می باشد.

دستکش یکبار مصرف شیک | عرضه لوازم مصرفی ایرانی با کیفیت عالی و بی نظیر

لیست قیمت دستکش یکبار مصرف شیک 100 عددی

لیست قیمت دستکش یکبار مصرف شیک 100 عددیدستکش یکبار مصرف شیک را می شود در بسته بندی های متفاوتی خریداری کرد. برای این که لیست قیمت این نوع از دستکش را به دست آورید، می توانید به مراکز خرید و فروش و همچنین فروشگاه های زنجیره ای مراجعه کنید. در این مراکز به راحتی قیمت های روز را به دست خواهید. آورد.

در کنار این می شود به فروشگاه های آنلاین هم مراجعه کرد. در این وبسایت ها انواع دستکش شیک در اندازه های گوناگونی به فروش می رسد و خریدار به آسانی می تواند از قیمت های آن نیز با خبر شود. از این فروشگاه ها می شود قیمت دستکش کیمیا را هم به دست آورد.

برای نمونه می توانید به وبسایت های معتبر مراجعه کنید. در این وبسایت ها دستکش یکبار مصرف شیک 100 عددی به قیمت 6700 تومان عرضه می شود که برخی از آنان با تخفیف های ویژه ای آن را عرضه می دارند.

فروش انواع دستکش یکبار مصرف در بازار

فروش انواع دستکش یکبار مصرف در بازارفروش انواع دستکش یکبار مصرف در بازار انجام می شود. این نوع از دستکش ها با جنس های:

 • نایلون
 • نایلکس
 • لاتکس
 • وینیل
 • نیتریل

عرضه می شود. در بازار خرید و فروش دستکش یکبار مصرف بیرنگ، دستکش یکبار مصرف پزشکی و غیره هم به فروش می رسد که با همین جنس های اعلام شده تولید شده اند. در شهرهای مختلف کشورمان مراکزی وجود دارد که به آسانی می توان دستکش یکبار مصرف ایرانی و خارجی را تهیه کرد. فروشگاه های مختلف در رنگ های متنوعی دستکش های یکبار مصرف را می فروشند.

خرید دستکش محافظ شیک در تهران

خرید دستکش محافظ شیک در تهرانخرید دستکش محافظ شیک در تهران از نمایندگی شرکت های تولید کننده و همچنین فروشگاه های مختلفی که در کار عرضه انواع دستکش ایمنی هستند امکان پذیر می باشد.

می توان خرید را به دو نوع عمده و جزئی انجام داد. خرید عمده را بیشتر شرکت های صنعتی انجام می دهند و یا فروشگاه هایی که در کار عرضه و فروش جزئی می باشند. خرید دستکش شیک محافظ به صورت جزئی از مغازه های گوناگونی مقدور می باشد.

این برند انواع گوناگونی از دستکش ها را تولید می کند که محصولاتش در بازار تهران و سایر شهرها پیدا می شود. ممکن است الکل طبی 99 درصد برای هر کسی مناسب نباشد و ممکن است به بوی آن حساسیت داشته باشد.

تولید و پخش دستکش یکبارمصرف ایرانی

تولید و پخش دستکش یکبارمصرف ایرانیتولید پخش دستکش یکبار مصرف ایرانی در کیفیت ها، اندازه ها و رنگ های متفاوتی صورت می گیرد. تولید کنندگان در این رنگ ها دستکش ها را روانه بازار می کنند و از سوی دفاتر فروش خود اقدام به پخش آن می نمایند:

 • دستکش یکبار مصرف مشکی
 • دستکش یکبار مصرف بی رنگ
 • دشتکش یکابر مصرف آبی
 • دستکش یکبار مصرف صورتی
 • دستکش یکبار مصرف سفید
 • و …

اگر سری به فروشگاه های متعدد در سطح شهر و فضای مجازی بزنید، متوجه تنوع رنگ در این محصول خواهید شد. یکی از موارد خاص این نوع از دستکش ها همین تنوع رنگ آنان می باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید